11.08.2022

Zmiany

Szanowni Państwo, szykują się u nas zmiany. Już od września będziemy w nowym miejscu - szczegóły wkrótce. W związku z przygotowaniami do przeprowadzki oraz pracami związanymi z urządzeniem nowej siedziby zachęcamy Państwa do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do końca sierpnia kontakt telefoniczny oraz osobisty może być utrudniony, za co serdecznie przepraszamy.
28.05.2022

Kurs języka polskiego dla obcokrajowców

kurs nauki języka polskiego na www

Celem kursu jest nauczenie kursantów komunikowania się w języku polskim w podstawowych sytuacjach codziennych, pisania krótkich tekstów, rozumienia podstawowych treści oraz intencji zawartych w prostych tekstach pisanych i mówionych, opanowanie podstawowego słownictwa, reguł gramatycznych, ortograficznych i interpunkcyjnych oraz wymowy i intonacji umożliwiającej komunikowanie się w języku polskim.

Czas trwania: 100 godzin.
Koszt: 5000 zł.
Zajęcia w grupach 5-6 osobowych.

28.05.2022

Nauka języka polskiego dla obcokrajowców

4

 

Centrum Rozwoju Nauki i Biznesu EUROPABIZ.PL zaprasza na szkolenie z  języka polskiego, połączone z elementami wiedzy na temat poruszania się po polskim rynku pracy, w tym w urzędach i instytucjach publicznych.

23.04.2022

Kурс польської мови

Kурс польської мови bez linka na www

Вітаємо в Польщі!

Центр Розвитку Науки та Бізнесу EUROPABIZ.PL оголошує набір на курс польської мови з можливістю отримання зннань в сферах функціонування ринку праці, державних установ та особливостей права і культури в Польщі.

23.04.2022

Kurs języka polskiego dla obywateli Ukrainy

Kурс польської мови bez linka na www

Centrum Rozwoju Nauki i Biznesu EUROPABIZ.PL zaprasza na kurs nauki języka polskiego, połączony z elementami wiedzy na temat poruszania się po polskim rynku pracy, w tym w urzędach i instytucjach publicznych.

10.04.2022

Przepraszamy

W dniach 11 - 16 kwietnia sekretariat nieczynny.

28.03.2022

Kursy dla wychowawców i kierowników wypoczynku tylko stacjonarnie

Przepisy prawa oświatowego nie przewidują możliwości prowadzenia kursu dla wychowawców wypoczynku oraz kursu na kierowników wypoczynku on-line lub hybrydowo.

Więcej na ten temat można przeczytać na naszym blogu Nowoczesna edukacja w EuropaBiz.pl

07.02.2022

Ogólne zasady sanitarno – epidemiologiczne obowiązujące w Centrum Rozwoju Nauki i Biznesu EuropaBiz.pl Sp. z o. o.

W placówce mogą przebywać wyłącznie osoby (pracownicy, wykładowcy, słuchacze, kursanci i inne osoby) bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych.

Rekomenduje się załatwianie spraw drogą telefoniczną lub e-mailową.

Wszystkie osoby wchodzące do placówki proszone są o zdezynfekowanie rąk przy użyciu płynu dezynfekcyjnego, zgodnie z obowiązującą instrukcją dezynfekcji. Płyny i instrukcje ich stosowania znajdują się przy wejściu do sekretariatu. Ogranicza się przebywanie w placówce osób z zewnątrz  do niezbędnego minimum.

31.01.2022

Ferie zimowe

Podczas ferii zimowych zmieniamy godziny pracy sekretariatu

17.01.2022

Dawcom w darze

dawcom w darze naklejkaNasz placówka przystapiła do  Akcji Dawcom w Darze - inicjatywy wspierającej ideę krwiodawstwa.

Firmy uczestniczące w Akcji udzielają od 5 do 50% rabatu wszystkim Honorowym Dawcom Krwi. Zniżki przyznawane są na podstawie legitymacji HDK. My dla Honorowych Dawców Krwi udzielamy

18.12.2021

Styczniowa edycja kursu dla wychowawców wypoczynku.

wychowawca na www

W styczniu odbędzie się kolejna edycja kursu dla wychowawców wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Więcej...

06.12.2021

Przerwa świąteczna

W dniach 23.12.2021 r. - 09.01.2022 r. sekretariat będzie nieczynny   

             bombka europa