10.11.2022

Szkolenie: Autoprezentacja

Sztuka autoprezentacji to przydatny zestaw umiejętności, który pozwoli przygotować i przeprowadzić porywającą prezentację nawet pozornie nieciekawego tematu i utrzymać uwagę odbiorców niezależnie od warunków.

AUTOPREZENTACJA 03.12

09.10.2022

Kurs: TRENER WELLNESS – zawód przyszłości

Trener wellness to osoba holistycznie podchodząca do zdrowego stylu życia. Trener wellness pomaga poprawić kondycję, osiągnąć zdrową sylwetkę, zyskać więcej energii i cieszyć się aktywnym życiem. Kurs "TRENER WELLNESS – zawód przyszłości" ma charakter praktyczny - zdobędziesz wiedzę, wykorzystasz ją w działaniu i od razu skonfrontujesz. 

31.08.2022

Nowy adres

EUROPABIZ.PL
Plac Jana Kilińskiego 3,
70 – 965 Szczecin

sekretariat, WEJŚCIE C
lokal: 207 (II piętro)

23.08.2022

W zdrowym ciele pracowity duch

FIT KLUB PRO realizuje projekt współfinansowany ze środków Centrum Rozwoju Nauki i Biznesu EuropaBiz.pl pn.:
W ZDROWYM CIELE PRACOWITY DUCH - wpływ odżywiania na wydajność człowieka.

28.05.2022

Kurs języka polskiego dla obcokrajowców

kurs nauki języka polskiego na www

Celem kursu jest nauczenie kursantów komunikowania się w języku polskim w podstawowych sytuacjach codziennych, pisania krótkich tekstów, rozumienia podstawowych treści oraz intencji zawartych w prostych tekstach pisanych i mówionych, opanowanie podstawowego słownictwa, reguł gramatycznych, ortograficznych i interpunkcyjnych oraz wymowy i intonacji umożliwiającej komunikowanie się w języku polskim.

Czas trwania: 100 godzin.
Koszt: 5000 zł.
Zajęcia w grupach 5-6 osobowych.

28.05.2022

Nauka języka polskiego dla obcokrajowców

4

 

Centrum Rozwoju Nauki i Biznesu EUROPABIZ.PL zaprasza na szkolenie z  języka polskiego, połączone z elementami wiedzy na temat poruszania się po polskim rynku pracy, w tym w urzędach i instytucjach publicznych.

23.04.2022

Kурс польської мови

Kурс польської мови bez linka na www

Вітаємо в Польщі!

Центр Розвитку Науки та Бізнесу EUROPABIZ.PL оголошує набір на курс польської мови з можливістю отримання зннань в сферах функціонування ринку праці, державних установ та особливостей права і культури в Польщі.

23.04.2022

Kurs języka polskiego dla obywateli Ukrainy

Kурс польської мови bez linka na www

Centrum Rozwoju Nauki i Biznesu EUROPABIZ.PL zaprasza na kurs nauki języka polskiego, połączony z elementami wiedzy na temat poruszania się po polskim rynku pracy, w tym w urzędach i instytucjach publicznych.

28.03.2022

Kursy dla wychowawców i kierowników wypoczynku tylko stacjonarnie

Przepisy prawa oświatowego nie przewidują możliwości prowadzenia kursu dla wychowawców wypoczynku oraz kursu na kierowników wypoczynku on-line lub hybrydowo.

Więcej na ten temat można przeczytać na naszym blogu Nowoczesna edukacja w EuropaBiz.pl

07.02.2022

Ogólne zasady sanitarno – epidemiologiczne obowiązujące w Centrum Rozwoju Nauki i Biznesu EuropaBiz.pl Sp. z o. o.

W placówce mogą przebywać wyłącznie osoby (pracownicy, wykładowcy, słuchacze, kursanci i inne osoby) bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych.

Rekomenduje się załatwianie spraw drogą telefoniczną lub e-mailową.

Wszystkie osoby wchodzące do placówki proszone są o zdezynfekowanie rąk przy użyciu płynu dezynfekcyjnego, zgodnie z obowiązującą instrukcją dezynfekcji. Płyny i instrukcje ich stosowania znajdują się przy wejściu do sekretariatu. Ogranicza się przebywanie w placówce osób z zewnątrz  do niezbędnego minimum.

31.01.2022

Ferie zimowe

Podczas ferii zimowych zmieniamy godziny pracy sekretariatu

17.01.2022

Dawcom w darze

dawcom w darze naklejkaNasz placówka przystapiła do  Akcji Dawcom w Darze - inicjatywy wspierającej ideę krwiodawstwa.

Firmy uczestniczące w Akcji udzielają od 5 do 50% rabatu wszystkim Honorowym Dawcom Krwi. Zniżki przyznawane są na podstawie legitymacji HDK. My dla Honorowych Dawców Krwi udzielamy