22.08.2014

27-28 września - szkolenie z emisji głosu

 

 

Celem tego szkolenia jest poznanie atutów swojego głosu oraz eliminacja złych nawyków, które mogą powodować problemy z głosem. Podczas zajęć nauczysz się świadomie posługiwać głosem tak, by służył Ci długo, był dźwięczny i donośny. Poznasz atuty swojego głosu i dowiesz się jak wykorzystywać jego zalety w określonej sytuacji tak, by osiągać cele w pracy i w życiu prywatnym oraz przećwiczysz różne style wypowiedzi.

 

 

Szkolenie dedykujemy szczególnie nauczycielom, wykładowcom, przedsiębiorcom, menagerom, wodzirejom, pracownikom call center, studentom dziennikarstwa i PR oraz wszystkim tym, którzy na co dzień posługują się głosem w swojej pracy i czują, że chcieli by nad nim bardziej panować.

 

Szkolenie poprowadzi Katarzyna Hnatdziennikarka radiowa, lektor, trener emisji głosu, pedagog; jest absolwentką Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej i Podyplomowych Studiów Dziennikarskich na Uniwersytecie Rzeszowskim, oraz Podyplomowych Studiów Teorii i Historii Muzyki na Akademii Muzycznej w Krakowie, ukończyła Kurs Trenerów Zarządzania "Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK" w Krakowie, a także jest członkiem krakowskiego Stowarzyszenia Mentorów PROMENTOR; od dwunastu lat pracuje głosem jako dziennikarz radiowy, nauczyciel muzyki, instruktor zespołów muzycznych i wokalnych, oraz lektor, prowadzi zajęcia z emisji głosu śpiewanego, dziennikarstwa radiowego, oraz wystąpień publicznych.

 

Zapisy on-line