logo EB

cudzyslowJakość naszych usług
jest najważniejsza

 

Dane firmy

 

EUROPABIZ.PL

Ul. Kolumba 88/89,

70 – 035 Szczecin

sekretariat, WEJŚCIE A
lokal: 2 A (parter)

 

e-mail: europabiz.pl@gmail.com

Tel. kom.:  +48 72 44 64 000

 

Instagram: EuropaBiz.pl

Twitter: EuropaBiz Szczecin

 

Numer konta bankowego:  08 1090 1492 0000 0001 0140 8388

 

 

 

 

 

Partnerzy

  • EliteGast
  • CDV
  • SOSW Nowogard
  • WSEiT
  • SPT Nowogard
  • ZKS Niebuszewo

 

 

Celem tego szkolenia jest poznanie atutów swojego głosu oraz eliminacja złych nawyków, które mogą powodować problemy z głosem. Podczas zajęć nauczysz się świadomie posługiwać głosem tak, by służył Ci długo, był dźwięczny i donośny. Poznasz atuty swojego głosu i dowiesz się jak wykorzystywać jego zalety w określonej sytuacji tak, by osiągać cele w pracy i w życiu prywatnym oraz przećwiczysz różne style wypowiedzi.

 

 

Szkolenie dedykujemy szczególnie nauczycielom, wykładowcom, przedsiębiorcom, menagerom, wodzirejom, pracownikom call center, studentom dziennikarstwa i PR oraz wszystkim tym, którzy na co dzień posługują się głosem w swojej pracy i czują, że chcieli by nad nim bardziej panować.

 

Szkolenie poprowadzi Katarzyna Hnatdziennikarka radiowa, lektor, trener emisji głosu, pedagog; jest absolwentką Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej i Podyplomowych Studiów Dziennikarskich na Uniwersytecie Rzeszowskim, oraz Podyplomowych Studiów Teorii i Historii Muzyki na Akademii Muzycznej w Krakowie, ukończyła Kurs Trenerów Zarządzania "Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK" w Krakowie, a także jest członkiem krakowskiego Stowarzyszenia Mentorów PROMENTOR; od dwunastu lat pracuje głosem jako dziennikarz radiowy, nauczyciel muzyki, instruktor zespołów muzycznych i wokalnych, oraz lektor, prowadzi zajęcia z emisji głosu śpiewanego, dziennikarstwa radiowego, oraz wystąpień publicznych.

 

Zapisy on-line